Działka
Lubliniec, śląskie
- 300 000 zł
- 1 047 m²
- 286,53 zł/m²
Wiktoria Spałek
Skontaktuj się
Działka
Lubliniec, śląskie
zaktualizowane:
21 kwietnia 2026
Działka
Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026
300 000 zł 1 047 m² 286,53 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 300 000 zł (286,53 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 047 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: 7 HOUSE MONIKA KORCZESKA, AGNIESZKA TOŚ-PRZYBYŁEK SPÓŁKA CYWILNA, zaktualizowane: 21.04.2026
- numer ogłoszenia: 7HO-GS-25606
Lokalizacja
- Adres: Lubliniec, lubliniecki, śląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1047 m² , położona w spokojnej, zielonej części Lublińca.
To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu bez konieczności rozpoczynania budowy od zera.
Na działce znajduje się wylana płyta fundamentowa pod dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem nieużytkowym .
Płyta została wykonana na planie prostokąta o wymiarach 13,52 8,12 m . (...)