Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lubliniec Lipie

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję lokal użytkowy o powierzchni 300 m . Znajduje się na parterze, co zapewnia łatwy dostęp. Wnętrze wykończone jest w wysokiej jakości materiałach, a podłoga pokryta jest.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 700 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Lublińcu, o powierzchni 3700m. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Cena podlega negocjacji. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

5 753 120 zł17 540 m² 328 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego terenu inwestycyjnego, obejmującego działki nr 120 oraz 121, położone w Lublińcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2,50 zł/m²400 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości eko-dom prezentuje do wynajęcia lokal użytkowy z magazynami o łącznej pow. ok 400 m , w centrum miasta Lubliniec, przy ul. Plebiscytowej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Droniowiczki,Lubliniec

242 650 zł1 055 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Lublińcu - Twój nowy dom w zielonej okolicy. Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Polecam do sprzedaży wymiarową działkę pod budowę domu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł104 m² 7 201,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:104 m²

Twój nowy dom w Lublińcu - czeka na Ciebie. Szukasz nowoczesnego funkcjonalnego domu w Lublińcu , ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja to połączenie ciszy , spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-3 - Lubliniec Ul. Powstańców Śląskich Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie M-3 o powierzchni 46 m , położone na parterze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,80 m2 z balkonem na 4 piętrze, blisko centrum miasta Lubliniec, na osiedlu 3 Maja. Pomieszczenia : salon sypialnia przedpokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł25 779 m² 306,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż kompleks nieruchomości przemysłowej o łącznej powierzchni 2,5779 ha, położony w Lublińcu przy ul. Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Lipie

Lipie,Lubliniec

1 981 950 zł13 213 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

do sprzedania działka gruntu położona w miejscowości Lipie Śląskie przy granicy z Lublińcem. działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny.